BURSA KANAL ARIZA

Firmamız ilk olarak 1973 yılında Malatya Bakırcı Pazarı 'nın açılması ile iş hayatına başlamıştır.1987 yılında Malatya Devlet Hastanesi civarında ilk şubemizi, 1989 yılında Başharık Mahallesin de ikinci şubemizin açılması ile Malatya 'ya daha iyi hizmet vermeyi amaçlamıştır. 2002 yılında Bursa Şubemiz ve 2004 yılında İzmir Şubemiz hizmetinize sunulmuştur.
Tarih içerisinde teknolojinin hızla gelişmesine ayak uyduran firmamız daha iyi bir hizmet kalitesi için 2007 yılında profesyonel ekibi ile hizmete devam etmektedir. Bursa, İzmir ve Malatya ili çevresinde bir çok resmi kurum, mesken, iş yeri su kanalizasyon vidanjör ve sıhhi tesisat,tıkanıklık açma işlerinde çalışmalarımız bulunmaktadır. Siteminiz Referanslar bölümünden inceleyebilirsiniz.

  • Kanal Görüntüleme
  • Tıkanıklık Açma
  • Su Kaçak Tespit.
  • Petek Temizleme
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ HİZMETLERİMİZ

ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ

logo_bursakanalariza
Bursa Kanal Arıza olarak müşteri memnuniyeti ilk hedefimizdir. Son sistem görüntüleme aletleri, çeşitli temizleyici kimyasallar ve en önemlisi profesyonel kadromuz ile sorun olan bölgeyi kırmadan, sizlere masraf açmadan en kısa sürede onarıp, müşterilerimizi sorundan kurtarıyoruz.

İş çeşitlerimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir iş yeri olmak. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,
Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak,İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek.

logo_bursakanalariza
Müşteri ve çalışanlarımızın koşulsuz  memnuniyeti ile verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’de en iyisi olmaya devam ederek örnek iş yeri olmak.

HİZMET KATEGORİLERİMİZ

Kanal Görüntüleme

Bursa Kanal Arıza teknolojik makinalarla sağladığı hizmetlerden biri kırmadan robot makina ile kanal görüntüleme hizmetleridir. Arızalı veya tıkanmış bölgeyi kameralı cihazlarla tespit edip son sistem ekipmanlarımızla müdahale ediyoruz.

Tıkanıklık Açma

Bursa Kanal Arızanın teknolojik makinalarla sağladığı hizmetlerden biride kanalizasyon ve atık su boru tıkanıklıklarını açmaktır. Konutunuzun hiçbir yerini kırmadan tuvalet, banyo, mutfak giderlerini ortalığı kırıp dökmeden, kirletmeden profesyonel makinalarla açıyoruz.

Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı tespiti ve Su Sızıntısı Son Teknoloji Su Sızıntı Tespit Cihazı ile Su Kaçakları Tespit Edilerek Banyo Mutfak Fayanslarını Kırmadan Su Tesisatı Tamiri Yapılır.

Petek Temizleme

Profesyonel ilaçla Petek temizleme, Radyatör yıkama, Yrden ısıtma ve kalarifer tesisat temizliği ve kombi bakım hizmetleri de vermekteyiz.