Bursa Kanal Arıza Tel:535 258 82 03 - Bursa Kanal Arıza Gsm:535 258 82 03

Termal Kamera Su Kaçağı Tespit

Termal Kamera Su Kaçağı Tespit

Bursa kanal Arıza - Su Kaçak Tespit
Firma:
Bursa Kanal Arıza
Kuruluş Tarihi:
21 February 1973
Hizmet Bölgesi:
Bursa İli Ve Çevresi
Kategori:
Su Kaçak Tespit
Hizmet:
Termal Kamera Su Kaçağı Tespit
Hizmet Hakkında

Termal Kamera Su Kaçağı Tespit

bursa-kanal-ariza-064Bursa Kanalizasyon  su kaçağı konusunda dünyanın en yeni teknolojisi olan termal görüntüleyici sistemini kullanmaktadır.  Termal kamera veya termografi kızılötesi görüntüleri ısı veya enerji görüntülerini yakalar. Termal kamera ile hasarların gözle görülmeyen noktaları görmeye hasarların sebeplerini nem, küf rutubetlenme, gibi sorunları görmeye arza sebeplerini gereksiz işlem yapmayı önler maliyeti minimuma indirir. Kullanılan modern cihazlar ile önceden günler süren tamir işleri en kısa süreye düşürülerek, bir kaç saat içinde soruna çözüm bulunabilmektedir.

TERMAL KAMERA NEDİR

Termal Kamera ile Su Kaçağı Tespit Nasıl Anlaşılır
Hemen hemen güç kullanan veya ileten tüm ekipmanlar arızalanmadan önce ısınırlar ve infrared enerji (ısı) yayarlar. Temassız ölçüm cihazları olan termal kameralar nesnelerin yaymış oldukları bu görünmez infrared enerjiyi (ısıyı) algılayarak elektronik sinyale dönüştürdükten sonra, kamera ekranında termal görüntü şeklinde resimler.
Binadaki rutubet veya su kaçağı gözle görülebilmesi için günler belki aylar geçebilir termal kamera bunu ilk oluşumundan itibaren görmeye olanak sağlar.