Hizmet Kategorilerimiz

Su Kaçağı Tespit

Su Kaçağı tespiti ve Su Sızıntısı Son Teknoloji Su Sızıntı Tespit Cihazı ile Su Kaçakları Tespit Edilerek Banyo Mutfak Fayanslarını Kırmadan Su Tesisatı Tamiri Yapılır.

Kanal Temizleme

Bursa Kanal Arıza sağladığı hizmetlerden biri Arızalı veya tıkanmış bölgeyi kameralı cihazlarla tespit edip son sistem ekipmanlarımızla müdahale etmektir

Tıkanıklık Açma

Tuvalet, banyo, mutfak giderlerini,kanalizasyon ve atık su boru tıkanıklıklarını,kırıp dökmeden, kirletmeden profesyonel makinalarla açıyoruz.

Petek Temizleme

Profesyonel ilaçla Petek temizleme, Radyatör yıkama, Yrden ısıtma ve kalarifer tesisat temizliği ve kombi bakım hizmetleri de vermekteyiz.

Tıkanıklık Açma

ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

Konutunuzun Atıksu Gideri Mi Tıkandı?

Bursa Kanal Temizleme
Bursa Kanal Arıza ‘nın teknolojik makinalarla sağladığı hizmetlerden biride kanalizasyon ve atık su boru tıkanıklıklarını açmaktır. Konutunuzun hiçbir yerini kırmadan tuvalet, banyo, mutfak giderlerini ortalığı kırıp dökmeden, kirletmeden profesyonel makinalarla açıyoruz. Arızalı veya tıkanmış bölgeyi kameralı cihazlarla tespit edip son sistem ekipmanlarımızla müdahale ediyoruz…

Kırmadan Dökmeden Tıkanıklık Açma?

Bursa Tıkanıklık Açma
Bursa Kanal Arıza ; Evinizdeki her türlü su kaçağı, klozet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, duvarların nemlenmesi, istenmeyen kokular gibi sorunları teknolojik aletler ve profesyonel çalışanlarımız ile Bursa Kanal Arızanoktasal olarak tespit edip evinizi kırıp dökmeden, kirletmeden, zarar vermeden kısa süre içerisinde sorunlara çözüm üretip gerekli müdahaleyi yapıyoruz. Teknolojiyi yakından takip ederek bölgemizde bu konuda öncü firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Su Kaçağına Profesyonel Çözüm

Bursa Su Kaçağı Tespiti
Bursa Kanal Arıza ; Su sızdıran bölgeyi yüzeyden kameralı dedektör ile tarayıp, Atık su, Temiz su, Şebeke suyu, Kalorifer suyu eksiltmelerini noktasal olarak tespit edip profesyonelce sorunlara çözüm buluyoruz. Malatya Tesisat olarak Firmamız son çıkan teknolojileri yakından takip ederek Siz değerli Bursa Halkına haftanın yedi günü hizmet sunmaktadır.

Kombi ve Petekleriniz Isıtmıyor Mu?

Bursa Petek ve Radyatör Temizligi
Bursa Kanal Arıza ; Sisteminizde oluşan kireçlenmeyi çözmediğiniz sürece, ne doğalgaz yakıt tasarrufu ne kalorifer kazanları tasarruf ürünleri hiçbir fayda göstermez. Bunun sonucunda kalorifer kazanları arıza, kombi arıza, merkezi sistemlerde tıkanıklıklar devam eder.
Kalorifer, kombi peteklerinizin yarısının ısınıp yarısının ısınamaması, evinizdeki bazı odaların ısınıp bazı odaların ısınamaması hatta merkezi sistemle ısınan binaların bazı dairelerinin hiç ısınmaması sorununa en uygun çözümü tüm tesisatınızı temizletmektir.

Doğalgaz Faturanız Çok Mu Geliyor?

Bursa Kombi Bakımı
Bursa Kanal Arıza; Radyatörlerinizi duvar askılarından sökmeden, meskeninizi kirletmeden kimyasal ilaçla ve özel makinalarımızla tüm tesisatınızı önce ön yıkama sonrasında ise akış yönünü belirleyebildiğimiz solüsyonun sisteminizde bekletilmesi ile tüm sisteminize rahat bir nefes aldırıyoruz. Tesisatınızda ve peteklerinizde bulunan tüm tortu, kir, pas ve su taşları çözülerek vakumlu makinemiz ile ortalama 2 saat süren bir işlemle temizleniyor ve tesisatınız ilk günki performansını tekrar yakalamış oluyor.